• header
DRIVEN
BY
RIDERS
SNK \ Foto a video \ Zobrazení

Rujána 31,5,-2,6,2013

Aneb - jak se zajet trochu opálit na sever :) Předpověď a následné rozhodnutí že v čechách to bude zase kiterskej víkend na pendrek, nás vyburcovalo k vejletu na sever. Nakonec dva prosluněné dny ( jeden bez větru na regeneraci ), jeden den do 16h zataženo s cca 2h deštěm , pak zas slunce na odjezd.
Pátek super vítr na 10-12m2 draky, štípung slušnej, sobota opalovačka + vejlet na rybku a pivko, neděle štípačka na velkejch. Rujána mě opět utvrdila, že i tam je potřeba dotáhnout obludy 19m2 a podobných rozměrů , sice se dalo i s 12m2 na normální pojezd s přimávnutim, ale to neni taková zábava, ne ?. Fotek z pojezdu pramálo, všichni jsme točili motohodiny :) . Pupky a ksichty trochu opálený - zadařilo se !!
Vložil: pája, 03.06.2013
Zpět na přehled

Ywosh 11 OneTeen
04.06.2013, 07:49:14

Caues Pájo ! SLUUUUŠNĚ VYCHYTANÝ !!! :-)) Z fotek dejcha super rujánskej atmáč a koukám Kipunka hezky spravená. Včera sem koukal na kameru ve Wieku a plna voda kajtů :-)...Nepotkal si Stenaky  ( prej tam byli ) meli taky E19  :-))

Odpovědět
pája (profil)
04.06.2013, 09:45:10

 Zdáár, nu z počátku jsme tam lezli jako zmrzliny s rukavicema , kuklama , botičkama atd. , ale pak postrupně odhazovali, na neděli v deštíčku to zase trochu zateplení sneslo. Odvážné fotky s vyvalenýma pupkama na slunci jsou cenzurovány :)

Ve Wieku klasicky velká sestava z čech, ale stejňáky jsem nepotkal.

Odpovědět
stepan (profil)
04.06.2013, 16:46:27

My jsme byli na patě rujány dole u Griefswaldu. Počasí zde, sobota 5m.s přes poledne chvilku 7m.s. Celej den supr na 19 edge.. hlavně bylo teplo 22C a slunce. V neděli trochu zase kosa. Ráno v 8h 13C pak se oteplilo na 16C, ale dorazil ve 12h déšť. Vítr pulzoval mezi 12m.s chvilku víc chvilku méně.. Jezdil jsem hlavně 10ku Catalysta s kipunou vzadu na vlnkach, na 13ka edge to byl příliš leteckej den spolu s tim jak se tu motalo hodně lidí.

Paradoxně nejlepší pojezd byl v sobotu na 19ce ve slabém větru = na vodě prázdno, flat a teplo. I na pláži se dalo ležet v plavkach a opalovat se na sluníčku :). Jak to půjde jel bych sem zas. Nevýhoda tohoto jižního spotu je extémní množství nejaké vodní řasy (sem-tam hlavně u vlezu do vody), které v případě namočení lajn udělají na každém milimetru  supř vřeteno.. Namočit do nich vývaz flysurfera by bylo nemoudré :).

Odpovědět
Ywosh 11 OneTeen
05.06.2013, 08:42:19

cauu. ahaa  tak to Vas potkat nemohl :-). Jinak ta řasy je někdy i ve Wieku. Jednou sem jí pravě do vyvazu nabral ( už nevim jakej kite ) a když sem ho měl nad hlavou, tak sem se jí cukánim za lajny snažil shodit - takový bago. Nešlo to... až najednou HUP a byla dole .. ale u mě na xichtu  ! jak sem do toho vrchlíku čuměl. Bylo to něpřijemný ale uklidňoval sem se, že žensky za tyhle "mořsky xichto zabaly" eště platěj !!! :-)))

Odpovědět
Nový komentář:
* Jméno:
* E-mail:
www:

Text příspěvku:

* Zapište prosím číslicemi - osmset dvacet devět:

Kontakt | Zpracování osobních údajů | FAQ | Návod na vložení článku

mystic kiteboardingmystic kiteboarding facebookozonekites czech facebook pageozonekites international facebook pagemystic kiteboardingmystic kiteboarding facebookozonekites czech facebook pageozonekites international facebook page

design & code puradesign.cz