• header
DRIVEN
BY
RIDERS
SNK \ Články \ Zobrazení

Sicile - kiteseason Residence + oficiální pláž !!!!!

4 roky objevování Západní Sicílie a začlenění se do místních struktur námzačíná otevírat  cestu v první úspěšnou spolupráci na jednom z mála oficiálních pozemků povolených pro kiteboarding v přírodní rezervaci Lo Stagnone. 

Kiteseason pro vás připravil ve spolupráci s klubem  Le vie del Vento plážové zázemí pro kiteboarding a kite lekce. Travnatý povrch je pravidelně upravován a přístup do vody díky přírodní rezervaci postupně upravován.

Jenorázový poplatek 35 €/ osoba s platností na rok 2013 včetně pojištění ( kiter s vlastním vybavením ).

  • plážové zázemí s upraveným trávníkem
  • mystický stan pro schování se před sluncem
  • roční pojištění pro případ úrazu při kiteboardingu
  • pojízdná paninotéka s občerstvením ( připravujeme v průběhu 1 týdne )
  • kompresor ( připravujeme v průběhu 1 týdne )
  • při lekcích kiteboardingu jsou tyto služby v ceně

Více o cenách za naše služby zde

Kiteseason Residence

Nové komfortní ubytování ve stylové residenci  pro 4 - 5 osob s vlastní kuchyňkou 2 x sociální zařízení,  rozložení do 2 pater. Ideální poloha v blízkosti Stagnone vám umožní sledovat podmínky na laguně. 2 km k nejbližší koupací plážíčce a 5 km na letiště.

Více o cenách za naše služby zde

Gurmánské večerní chody a pochoutky

K ubytování máte vždy za skromný poplatek po příjezdu naplněnou lednici vodou, vínem, pivkem za 1 eur:), tousty na zaplnění žaludků.

Večeře jsou připravovány za 13 € na osobu přímo na rezidenci. Po příjezdu máte možnost si věčeři objednat na místě vždy den dopředu. Pro ubytované na apartmánech u laguny bude na večeře vždy dojížděno a cena za dopravu je v rámci večeře. Dobrůtky vaříme z místní Sicilské kuchyně, taktéž umíme ameriku a pro klasiky se občas objeví i klasické vepřové kolenko:)). Většinou se jedná o předkrm, hlavní jídlo a salátek nebo dezert.

Více o cenách za naše služby zde


Kiteboarding a kite lekce

V letošní sezoně máme novinku v podobě rádiostanic, takže jste ve stálem kontaktu s instruktorem.

Lo Stagnone je jedno z nejideálnějších míst pro lekce kiteboardingu díky mělké vodě a velké rozloze....

Více o cenách za naše služby zde

KITESEASON TEAM

Vložil: Bimrs - KiteSeason.cz, 13.05.2013

Jana
04.04.2023, 13:00:20

Musím říct, že na ježdění i ubytování na Sicílii mám úžasné vzpomínky a vžcky se tam ráda vracím ať už jen v hlavě. tak i samozřejmě fyzicky. Sice mi připadla na starost kuchyně, tak jsem si ty Vaše klasické dýchánky neužila tolik, jako někteří jiní, ale i přesto jsem byla vždycky ráda, že tam můžu být s Vámi všemi a vychutnávat si otmosféru.

Odpovědět

Kontakt | Zpracování osobních údajů | FAQ | Návod na vložení článku

mystic kiteboardingmystic kiteboarding facebookozonekites czech facebook pageozonekites international facebook pagemystic kiteboardingmystic kiteboarding facebookozonekites czech facebook pageozonekites international facebook page

design & code puradesign.cz