• header
DRIVEN
BY
RIDERS
SNK \ Foto a video \ Zobrazení

Jesenice 3-4,10,

Tak k nám na západ čech opět zavítal vítr !
Celej minulej tejden jsme sledovali bedlivě předpovědi a doufali v pojezd.
Pěkně se to vybarvovalo na nedělní výlet na Eurosee a plán byl následující: neděle 5,30 vstávat, snídoška a odjezd směr Dresden a tak dále na Euro, celej den jezdit a zpět domů.
Jenže po nedělním budíčku telefon a Míra hlásí : všechno špatně , předpověď se změnila !
Nu což jdu nasnídanej zas do hajan a v cca 11h dopo vyrážíme obhlídnout Jesenici.
Po příjezdu vcelku překvápko, krásnej vítr od jihovýchodu, skoro jasno a docela teplo.
Taháme draky a skáčem do vody. Já se Zefošem (můj miláček) a k tomu novej board FLX od Undergroundu ( luxusní kombinace:o)).
Rozjíždí se docela slušnej pojezd, vítr přidává a tak taham na cca půl hoďky i Edge 11.
Na vodě 3ks jezdců ( já , Míra, Baudy) takže voda jen pro nás, fakt luxus a přesto že Jesenice je většinou brutálně poryvová, tak se nám odměňuje zase po roce pěknym „skoro stabiláčkem“, takže já vylejzam po cca 3,5 h z vody a to úplně stahanej. Škoda jen že nemáme fotografa, při téhle kombinaci počasí a větru by to bylo super.
Odjíždíme spokojeni, a to ještě netušim že na pondělí se nám to tam taky šněruje !

V pondělí sleduju předpověď a při pohledu ven je jasný že po práci je cesta možná jen jedním směrem a to Jesenice. Vítr maže, akorát počásko už je bez slunce a ochladilo se, jenže to nám nemůže vadit. Dorážíme po čtvrté odpo s Kamilem, foukáme Zefoše a opět do „ práce“.
Vítr už je citelně poryvovější, ale hlavně že je !! Nakonec je z toho krásná hoďka a půl na vodě, což je v pracovním týdnu paráda. Tentokrát i s foťákem , ale světelný podmínky a foťák neumožnujou žádný zázraky, přesto pár foteček přikládám. ( foto Honza M.)

Doufam že se nám to sem ještě na nějakej den do zamrznutí zavane, ať můžem pilovat než napadá bílá deka a přejdem na snow :o))) ( teda doufam že napadá !!!)

Aloha Pája
Vložil: pája, 05.10.2010
Zpět na přehled


Žádné komentáře.

Nový komentář:
* Jméno:
* E-mail:
www:

Text příspěvku:

* Zapište prosím číslicemi - dvěstě padesát dva:

Kontakt | Zpracování osobních údajů | FAQ | Návod na vložení článku

mystic kiteboardingmystic kiteboarding facebookozonekites czech facebook pageozonekites international facebook pagemystic kiteboardingmystic kiteboarding facebookozonekites czech facebook pageozonekites international facebook page

design & code puradesign.cz