• header
DRIVEN
BY
RIDERS
SNK \ Foto a video \ Zobrazení

rugen Wiek 9-13,6,

Tož jsme si dali další vejlet na Rujánu.
Odjezd s Márou, středa 9,6, večer. Vzhledem k předpovědi jsme ve čtvrtek ráno dorazili na východní vítr do Rosentgardenu. Podle předpovědi to vypadalo na super den, ale vše bylo jinak. Vítr slabej a stále se stáčel na sever. Vytáhli jsme Key 13 a Octane 14 , ale pro Máru to bylo málo, tak došlo na Zephyra 17, kterého jsem původně ani nechtěl brát . Ve tři odpo už to se směrem bylo hodně špatné , tak jsme se přesunuli do Glowe na vlny. Po příjezdu na flek lehké mrholení, tak jsem zase fouknul Zephyra a hurá na to ! Během asi patnácti minut se mrholení změnilo v totální slejvák (včetně hromů a blesků) a to takovej že než Mára doběhl v „nepromokavé“ bundě do auta, tak měl durch i trenky .
Po zabalení jsem díky vodě a písku Zephyra nemohl ani unést.
Další přesun do kempu vedle Wieku, rozvěšení a sušení ( ještě že tam maj sušičku, jinak měl Mára infarkt :o) ).
V pátek ráno další dosušení, odbahnění a očekávání dalších účastníků zájezdu.
Postupně dorazili všichni, Honza s Evčou, Baudy s Jarčou a Míra.
Do večera zewling, v cca 18,31 zapínaj ventilátor od západu a tak rychle odjíždíme na spot ve Wieku. Napřed bláhově foukam 17tku ale během chvilky běžim pro Key 13 . Všichni skáčem do vody, Mára + Catalyst 14 , Baudy + Rebel 12, Honza + C4 15, Míra + Edge 13,
Vcelku luxusní pojezd do západu slunce ( a to tam zapadá fakt pozdě), přerušenej slušnou bouří při které se všichni co nestačili přistát odstřelujou na vodě, jeden kiter letí hlavou napřed kolem lavičky na břehu a zavěšuje draka hooodně vysoko. Fakt hnusnej pohled na tuhle věc, naštěstí je chlapík v cajku.
V sobotu ráno ihned odjezd na Wiek, vítr maže jako šlak přesně na desítky, Key 10 2x, Octane 10, C4 10. Začíná dopolední štípání, po cca třech hodinách odpočinek a oběd. Odpo ještě přikydává, takže stahujem depowery a zase kruto krutá štípačka :o)). Pár pokusů o odháknuté skoky samozřejmě končí zvětšiny pořádnejma brázdama ( mohlo bejt víc vody ). Nová prkna od "Slingšotů"
fakt fachaj super ( Crisis + Darko). K večeru už vylejzáme na břeh řádně zbouchaný , balíme a odjíždíme na uzenou rybu( tu tam fakt uměj udělat). Večer ještě pokoukání na borce při jízdě ve vlnách při západu slunce a hurá na kutě. Nedělní probuzení je jak někde v partě přestárlejch důchodců , hekání , zlomené postavy a opuchlé ksichty.
Nu asi už to na ježdění vzhledem ke stavu výpravy nevypadá a tak odjíždíme na průzkum lokality Surhendorf. Tam pozdrav s partičkou z Mushova a odjezd do ČR. Příjezd v cca 20h a radost z přežití. Teď jen vyléčit a připravit na další vejlet – hálelůůjá.
Aloha Pavel
Vložil: pája, 17.06.2010
Zpět na přehled


Žádné komentáře.

Kontakt | Zpracování osobních údajů | FAQ | Návod na vložení článku

mystic kiteboardingmystic kiteboarding facebookozonekites czech facebook pageozonekites international facebook pagemystic kiteboardingmystic kiteboarding facebookozonekites czech facebook pageozonekites international facebook page

design & code puradesign.cz