• header
DRIVEN
BY
RIDERS
SNK \ Akce \ Zobrazení

Kitelement Vánoční párty

Vánoce jsou již za dveřmi a než usedneme ke štědrovečerní večeři, pojďme se ještě společně sejít na jedné z posledních párty v tomto roce a trošku naladit vánoční atmosféru.

 


 

Bude to skoro rok, co jsme pro Vás otevřeli náš Lounge & Shop, rádi se s Vámi podělíme o zážitky, fotografie a videa z celého roku, proto si každý může přinést jakékoliv fotky nebo videa, o které se rád podělí s ostatními. Opozdilci, kteří nechávají shánění vánočních dárků na poslední chvíli, tu jistě najdou něco originálního. Pokud nám bude počasí přát určitě uspořádáme nějaký převánoční pojezd, kde budete moci vyzkoušet některé nové modely kitů. Takže zůstaňte naladěni ;)

 


Vánoční nabídka drinků:


Tři králové (Metaxa, Tequila, Jagermeister) 120,-
Kapr na divoko (Vodka + Redbull) 55,-
Jesličky ( 5x malý panák Sailor Jerry) 200,-
Vánočka (Morgan, jablečný džus, skořice) 55,-
A pro zastánce klasiky: Cuba libre ( Havana, cola, limetky) 49,-

 

Vložil: Marek- Kitelement, 14.12.2010

Marci
04.10.2018, 13:25:39

Jejda...tuto vánoční partošku si moc dobře pamatuju- vím, že mi trochu chybělo nějaké vánoční osvětlení, nebo dekorace, ale na drouhou stranu by se tam možná ani nehodilo. Případně kdyby tam nějaká vánoční světýlka byly, tak by je určitě někdo strhnul, omotal okolo sebe a ještě se popálil, nebo něco podobného. Je pravda, že by se tam tyhle dekoraceani ani moc nehodily, když to bylo celé spíše v letním stylu, z čehož jsem byla já osobně nadšená asi nejvíc, protože jsem hodila vánoce za hlavu a užívala si, jako by byl zrovna vrchol léta. A já mám přece jen léto a kiting na vodě radši, než sníh a mráz.

Odpovědět

Kontakt | Zpracování osobních údajů | FAQ | Návod na vložení článku

mystic kiteboardingmystic kiteboarding facebookozonekites czech facebook pageozonekites international facebook pagekite shopmystic kiteboardingmystic kiteboarding facebookozonekites czech facebook pageozonekites international facebook pagekite shop

design & code puradesign.cz