• header
DRIVEN
BY
RIDERS
SNK \ Lokality \ Odranec (Vysočina)

Odranec (Vysočina) Česká republika

OBECNÉ INFO

Odranec (Vysočina)
Typ spotu:Snowkiting
Stát:Česká republika
Nejbližší město:Odranec
Schopnosti jezdce:začátečníkpokročilýexpert
Odkaz na webcam:
Odkaz na předpověď:
Terén:rovná plochakopcezamrzlá vodní plochamenší horyvelké horyjiné

SEZÓNA

Nejlepší měsíce:

ledenúnorbřezendubenkvětenčervenčervenecsrpenzáříříjenlistopadprosinec

POZICE SPOTU

Zeměpisná šířka: 49.61894034°
Zeměpisná délka: 16.13865848°

PŘÍSTUP NA SPOT

Na Odranec se dostanete pres Nové Město, potom projedete Pohledcem a asi po pěti kilometrech po hlavní narazíte na odbočku Odranec. Je to jednoduché a super alternativa, pokud je na Pohledci málo sněhu, nebo vás to tam už nebaví. Parkovat můžete ve vesnici, nebo jako já, u mistniho kravína, kde ale není moc místa.

VÍTR A POČASÍ

Typy větru: frontální vítrtermický vítr
Nejlepší směry větru: SSZZJZJJVVSV

Spot Odranec se nachází na Českomoravské Vysočině, nedaleko známého spotu Pohledec u Nového Města. Výhodou je nadmořská výška, která je okolo 750m.n.m., což znamená dostatečné množství sněhu a větru.
Co jsem z pojezdu na Odranci vypozoroval, pojezd bude možný na všechny směry větru. JV a potom hlavně SZ wind bude na spotíku lahůdkovou záležitostí. Na JV vítr můžete využít sice celou arénu, jen s tím, že druhá rozlehlejší část je schována za hřebenem, což znamená trošku horší návrat k místu výjezdu. Na SZ potom můžete využít celou plochu, kdy vítr fouká do kopce, což je ideální. Celá aréna je mírně zvlněná a sem tam narazíte ostrůvky stromů. Každý si ale tady najde to své.

DALŠÍ INFO

Odranec je příjemnou alternativou, pokud jezdíte na terénech kolem Nového Města. Sednete do auta a za 10min jste na místě. Na SZ wind se urcite na spotik ještě podívám.

Switch

FOTOS

! K lokalitě můžete přiřadit další fotky jednoduše tak, že v editaci vaší foto a video galerie vyberete tuto lokalitu v položce Přiřadit k lokalitě. Fotky z vaší galerie budou pak automaticky zobrazeny i zde.

Vložil: admin, 09.11.2010


Žádné komentáře.

Nový komentář:

* Jméno:
* E-mail:
www:

Text příspěvku:

Kontakt | Zpracování osobních údajů | FAQ | Návod na vložení článku

mystic kiteboardingmystic kiteboarding facebookozonekites czech facebook pageozonekites international facebook pagekite shopmystic kiteboardingmystic kiteboarding facebookozonekites czech facebook pageozonekites international facebook pagekite shop

design & code puradesign.cz