• header
DRIVEN
BY
RIDERS
SNK \ Lokality \ Boneshaker LK a SNK area

Boneshaker LK a SNK area Česká republika

OBECNÉ INFO

Boneshaker LK a SNK area
Typ spotu:Landkiting
Stát:Česká republika
Nejbližší město:Havlíčkův Brod
Schopnosti jezdce:začátečníkpokročilýexpert
Odkaz na webcam:http://www.aeroklubhb.cz/
Odkaz na předpověď:http://www.aeroklubhb.cz/

SEZÓNA

Nejlepší měsíce:

ledenúnorbřezendubenkvětenčervenčervenecsrpenzáříříjenlistopadprosinec

POZICE SPOTU

Zeměpisná šířka: 49.59687328°
Zeměpisná délka: 15.54775710°

PŘÍSTUP NA SPOT

Přímo na spotu.

VÍTR A POČASÍ

Typy větru: frontální vítrtermický vítr
Nejlepší směry větru: SSZZJZJJVVSV

DALŠÍ INFO

Boneshaker landkiting a snowkiting centrum se nachází v areálu Havlíčkobrodského letiště. Je zde zatravněná plocha s kvalitním povrchem a umělými překážkami určenými pro landkiting a snowkiting. Nachází se na výpadovce směr Humpolec hned na okraji Havlíčkova Brodu, v nadmořské výšce 461 m.n.m. Většinou zde fouká stálý jihovýchodní vítr.
Naše Boneshaker landkiting a snowkiting centrum je díky své poloze skvěle dostupné ze všech míst ČR. Centrum je jedno z nejvíce navštěvovaných spotů v ČR. Pořádají se zde závody, soustředění, sessions, testovačky vybavení a kurzy landkitingu i snowkitingu.

JAK ZDE FOUKÁ?

Havlíčkův Brod nabízí ideální podmínky. Kvalitní povrch pro landkiting a dostatek sněhu pro snowkiting, stálý vítr.Od 4 do 10m/s prakticky celý rok v nadmořské výšce 422 – 488 m.n.m. Podnebí je zde typické pro Vysočinu – časté větry, v zimě dostatek srážek. Vítr přístupný ze všech směrů, většinou stálý bez poryvů.

DOPRAVA

Do Havlíčkova Brodu se snadno dostanete autem - 15 km od sjezdu z dálnice D1 (exit Jihlava a Humpolec) v půlce cesty mezi Prahou a Brnem, autobusem nebo vlakem. Dostupnost je zde velmi dobrá z mnoha míst republiky.

Více info: www.boneshaker.cz

FOTOS

! K lokalitě můžete přiřadit další fotky jednoduše tak, že v editaci vaší foto a video galerie vyberete tuto lokalitu v položce Přiřadit k lokalitě. Fotky z vaší galerie budou pak automaticky zobrazeny i zde.

Vložil: Zelda - Boneshaker, 05.01.2011

Aeroklub Havlickuv Brod
04.05.2012, 16:42:53

Plocha je do odvolani uzavrena , landkiting ZAKAZAN.

Aeroklub HB

Odpovědět

Kontakt | Zpracování osobních údajů | FAQ | Návod na vložení článku

mystic kiteboardingmystic kiteboarding facebookozonekites czech facebook pageozonekites international facebook pagekite shopmystic kiteboardingmystic kiteboarding facebookozonekites czech facebook pageozonekites international facebook pagekite shop

design & code puradesign.cz