• header
DRIVEN
BY
RIDERS
SNK \ Články \ Zobrazení

Ozone Edge 19m2

Včera konečně vítr a šance na kiteboarding v západních Čechách. Zároveň šance k testu horké novinky - Ozone Edge 19m2 !!
První poznatky po cca dvou hodinkách na vodě :
1) první co je až neuvěřitelné je točivost - loni jsem jezdil celou sezonu 17m a můžu prohlásit že 19m točí snad i o trochu rychleji
2) krásně stabilní ve vzduchu, žádnej stres z přelétávání nebo něčeho podobného
3) bezproblémovej restart ( zkoušenou v cca 5m/s - jen s prknem na nohách)
4) polety - luxus, když to tam jezdec pošle, parádní dlouhej a táhlej polet bez nutnosti nějakého mávání, ale při tom otočit kiteloop nad hlavou - no problem
5) depower funguje stejně jako na všech ostatních velikostech - dle web kamery byl vítr od necelých 4m/s až do nárazů 9m/s - bez problémů ustáto / žádnej stres ( trim stažen max o třetinku)
6) i ve slabounkém větru ( už nejezditelném ) se drak krásně nechá udržet ve vzduchu ( minimální plošné zatížení k velikosti ! )
7) trochu větší tah do rukou na baru, ale to se při té velikosti dá předpokládat ( přesto i já - ruce jako párátko :) - v pohodě odjezdil 2h bez následků )

První poznatky tedy z drtivé většiny kladné, pokračujeme v testování a brzy snad i s fotografem !
Aloha Pája

Vložil: pája, 11.04.2013

Ywosh 11 OneTeen
11.04.2013, 08:35:09

Pajo super ! Tohle je myslim nejlepši co mužou štastlivci s prvníma kouskama pro lidi udělat : napsat pocity, vyhody, nevyhody, porovnání... Samozřejmě každej musí zkusit a zjistit jestli zrovna jemu to sedí nebo ne,  ale takle v bodech je to myslim perfektní. Skupina LW rideru rychle roste - vitr neni - co se da dělat :-(. S tou točivostí to je přesny ! - jak jsme se bavili. Myslim, že budou všichni překvapeny, je to nečekaný. At Ti to lítáááá.

Odpovědět
paja (profil)
11.04.2013, 15:40:43

Přesně tak chlape, až nečekané :)

Samozřejmě je nejlepší zkusit a pak má člověk jasno, pocit jednoho nemusí sedět druhému !

Pro mě fakt příjemnej drak , asi mam vybráno :))

Odpovědět
sepiekite
12.04.2013, 22:16:58

Můžes porovnat lowend se Zephyrem 2012, resp. 2011?

Odpovědět
pája (profil)
15.04.2013, 07:58:27

Tak to už je přeci jenom trochu zpět co jsem na něm jezdil, ale posun ve všech směrech je  k lepšímu. Určitě větší stoupavost a ve skoku to nese nesrovnatelně ! Co si tak vzpomínam, tak u Z 2011 to bylo horší i v restartech za slabého větru.

Ps: v sobotu ustáty nárazy větru přes 11m/s !

Odpovědět

Nový komentář:

* Jméno:
* E-mail:
www:

Text příspěvku:

Kontakt | Zpracování osobních údajů | FAQ | Návod na vložení článku

mystic kiteboardingmystic kiteboarding facebookozonekites czech facebook pageozonekites international facebook pagemystic kiteboardingmystic kiteboarding facebookozonekites czech facebook pageozonekites international facebook page

design & code puradesign.cz